Transport i zabezpieczenia medyczne

Kontakt telefoniczny: +48 669 800 213

Kontakt online: kontakt@rmedyk.pl

Oferujemy profesjonalne zabezpieczenie medyczne  koncertu, festiwali, musicalu, występów muzycznych, eventów oraz innych imprez masowych.

 

Oferujemy zabezpieczenie medyczne wydarzeń zgodną z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej,  ustawą z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych.

Zabezpieczenie medyczne każdej imprezy, od małych lokalnych wydarzeń po bardzo duże do kilkuset tysięcy uczestników imprezy masowe - zarówno o charakterze lokalnym jak i krajowym. Nasza kadra oraz sprzęt medyczny jest gotowy do działań.

 

W zależności od wielkości wydarzenia, mogą Państwo skorzystać z kilku wariantów świadczonej pomocy.

Proponujemy stacjonarne punkty pierwszej pomocy, zespoły wyjazdowe typu P lub zespoły wyjazdowe typu S, quada a także patrole piesze ratowników.

 

 

Organizator imprezy masowej (min. 300 uczestników w obiektach zamkniętych oraz min. 1000 uczestników na wolnym powietrzu) jest zobowiązany w myśl ustawy „O bezpieczeństwie imprez masowych” (Dz. U. Nr 106 poz. 680 z 1997 r. z późniejszymi zmianami) do zapewnienia opieki medycznej dla uczestników imprezy.

 

 

Cennik zabezpieczenia medycznego koncertów:

Usługi zabezpieczeń medycznych są wyceniane indywidualnie z uwagi na wariant usług, odległość od Poznania a także rodzaj wydarzenia.

W celu poznania wyceny prosimy o kontakt telefoniczny +48 669 800 213 lub mailowy kontakt@rmedyk.pl 

 

Wymagania podczas zabezpieczenia imprezy masowej 

Transport medyczny, zabezpieczenia medyczne
Kursy i szkolenia dla firm
Opieka medyczna na imprezy, wydarzenia sportowe
Transport medyczny ambulansem

Transport medyczny

Prywatny transport medyczny i sanitarny, międzynarodowy transport chorych i niepełnosprawnych. Nasz obszar obejmuje Poznań, Wielkopolskę a także całą Polskę i Europę. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt, skontaktuj się z nami i poznaj cennik.

Zabezpieczenia medyczne imprez masowych

Organizujemy zabezpieczenie medyczne, dbamy o bezpieczeństwo uczestników oferując profesjonalne zabezpieczenie medyczne koncertów, eventów, pikników, zawodów i innych wydarzeń sportowych, kulturalnych, rozrywkowych.

Kursy i szkolenia pierwszej pomocy

Byłeś świadkiem zdarzenia i nie wiedziałeś co zrobić? 
Z nami to zmienisz! Kursy i szkolenia pierwszej pomocy dla firm, instytucji czy placówek edukacyjnych.
Organizujemy także pokazy i ćwiczenia pierwszej pomocy.