Kursy i szkolenia pierwszej pomocy

Byłeś świadkiem zdarzenia i nie wiedziałeś co zrobić? 
Z nami to zmienisz! Kursy i szkolenia pierwszej pomocy dla firm, instytucji czy placówek edukacyjnych.
Organizujemy także pokazy i ćwiczenia pierwszej pomocy.

Zabezpieczenia medyczne imprez masowych

Organizujemy zabezpieczenie medyczne, dbamy o bezpieczeństwo uczestników oferując profesjonalne zabezpieczenie medyczne koncertów, eventów, pikników, zawodów i innych wydarzeń sportowych, kulturalnych, rozrywkowych.

Transport medyczny

Prywatny transport medyczny i sanitarny, międzynarodowy transport chorych i niepełnosprawnych. Nasz obszar obejmuje Poznań, Wielkopolskę a także całą Polskę i Europę. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt, skontaktuj się z nami i poznaj cennik.

Transport medyczny ambulansem
Opieka medyczna na imprezy, wydarzenia sportowe
Kursy i szkolenia dla firm
Transport medyczny, zabezpieczenia medyczne

Proponujemy usługi związane z profilaktyką i zapobieganiem zakażeń koronawirusem w zakładach pracy, placówkach oświatowych, instytucjach.

 

Oferujemy bezdotykowe pomiary temperatury ciała prowadzone przez personel medyczny wykorzystując termometry, kamery termowizyjne, zaopatrzenie zakładów pracy w płyny i stanowiska dezynfekcyjne, rękawiczki jednorazowe, instrukcje i procedury bezpieczeństwa.


Posiadamy odpowiednio przygotowany ambulans do transportu osób z podejrzeniem zakażenia lub z potwierdzonym COVID-19. Każdorazowo ambulans jak i sprzęt podlega kilkustopniowej dezynfekcji. 

 

Nie w każdym przypadku praca zdalna jest możliwa. Ponadto, nie każdy pracodawca może mieć chęć z tego uprawnienia skorzystać. Rezultatem są obawy pracowników związane z ich bezpieczeństwem i zdrowiem. 

Pracodawca, zgodnie z  art. 207 § 2 k.p.ma obowiązek chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. Pracodawca zobowiązany jest, w miarę możliwości, zapewnić, by wirus COVID-19 nie rozprzestrzeniał się w miejscu pracy. Co w szczególności oznacza taką organizację pracy, która ograniczy osobiste kontakty pomiędzy pracownikami.

 

Kwarantanna lub potwierdzony przypadek zakażenia oznacza kilkunastodniowy a nawet kilkudziesięciodniowy brak możliwości wykonywania pracy i związany jest z utratą dochodu. 
Proponowane przez nas rozwiązania potrafią skutecznie zmniejszyć ryzyko. 

 

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

 

Profilaktyka zakażeń koronawirusem COVID-19

Zadzwoń do nas po wycenę

+48 669 800 213

Kontakt telefoniczny: +48 669 800 213

Kontakt online: kontakt@rmedyk.pl

Transport i zabezpieczenia medyczne